Zapraszamy na treningi w grupach:

dziecięcej:
wtorek –  godz. 18:00 – 19.00
czwartek – godz. 18:00 – 19.00

dorosłych:
wtorek –  godz. 19:30-21:00
czwartek –  godz. 19:30-21:00

Dziecięca – dzieci w wieku 9-13 lat

Nasze treningi staramy się prowadzić dostosowując dobór zabaw i gier ruchowych oraz technik aikido oraz odpowiednich proporcji między nimi do aktualnego etapu rozwoju dzieci i młodzieży, gwarantując tym samym ich optymalny i wszechstronny rozwój. Sposób prowadzenia przez nas zajęć sprawia, że odnajdzie się na nich zarówno dziecko bardzo ruchliwe, z nadmiarem „pozytywnej energii”, jak i dziecko spokojne, wyciszone czy mające trudności w nawiązywaniu kontaktów rówieśniczych.

Za pierwsze zajęcia nie pobieramy opłaty, dając tym samym możliwość zorientowania się rodzicom i przede wszystkim dziecku czy taka forma zajęć mu odpowiada.

Dorosłych – grupa początkująca

Motywacja do ćwiczeń w grupie dorosłych często bywa bardzo różna. Specyfika aikido pozwala jednak na różnicowanie treningu w zależności od wieku, predyspozycji fizycznych oraz indywidualnych oczekiwań ćwiczących. Niewątpliwym atutem dla wszystkich, którzy pojawiają się na naszych treningach jest możliwość spotkania się i zawarcia nowych znajomości. Większość nas z czasem łączy zamiłowanie, do zgłębiania tajników „budo” oraz jujutsu (sztuki wojennej).

Przyjdź, zobacz lub zadzwoń

Zapisy na każdym treningu

Zapraszamy

Michał Tkaczyk

Kontakt: Tel.: 504 – 063 – 255

Możliwość komentowania jest wyłączona.